Akademiese Personeel

Stephanus Potgieter

Stephanus Potgieter

Skoolhoof

Buitemuurs: Gholf

    Alewyn Vorster

    Alewyn Vorster

    Adjunkhoof & FW

    1ste Rugby

      Annalie Knoetze

      Annalie Knoetze

      RTT & BST

      1ste Hokkie dogters en Tennis

        Andreas Schultz

        Andreas Schultz

        NW & FW, LO

        1ste Hokkie (S), Krieket en Dirigente

          Annalie Swanepoel

          Annalie Swanepoel

          Afrikaans

          Lofspan, Kruispad, Redenaars

            Ben Janse van Rensburg

            Ben Janse van Rensburg

            TEGN & IGO, HW

            Atletiek en 0/16 Rugby

              Bester Olivier

              Bester Olivier

              Tegniese- & Natuurwetenskappe, Tegnologie

                Cyril Clarke

                Cyril Clarke

                Engels, Toneel & Drama

                  Ellari Campbell

                  Ellari Campbell

                  Engels

                    Elmarie Niehaus

                    Elmarie Niehaus

                    Afrikaans

                    0/14 en 0/15 Netbal, Atletiek

                      Elzaan van Blerk

                      Elzaan van Blerk

                      Ontwerp, Hokkie

                        Esmare Strauss

                        Esmare Strauss

                        LO

                          Helena Ewert

                          Helena Ewert

                          Afrikaans

                          Kruispad, Redenaars en Debat

                            Helouise Pretorius

                            Helouise Pretorius

                            Handelsvakke

                             

                              Gerhard Loots

                              Gerhard Loots

                              Geografie & Toerisme

                               
                               

                                Inge Ferreira

                                Inge Ferreira

                                LW & WIG, WISK
                                Swem en 0/16 Hokkie

                                  Jenise Janse van Rensburg

                                  Jenise Janse van Rensburg

                                  Wiskunde, Wiskundige Geletterdheid
                                   

                                    Johan Potgieter

                                    Johan Potgieter

                                    AARD & LO
                                    3de Rugby

                                      Laura Opperman

                                      Laura Opperman

                                      Engels

                                        Leon Janse van Rensburg

                                        Leon Janse van Rensburg

                                        Engels

                                          Linza de Kock

                                          Linza de Kock

                                          IT & RTT

                                            Malem van Heerden

                                            Malem van Heerden

                                            Elektriese Tegnologie, Rugby

                                              Marita Kruger

                                              Marita Kruger

                                              SKEPPENDE KUNS

                                                Quintin Bester

                                                Quintin Bester

                                                Tegnologie & Meganiese Tegnologie

                                                  Rolanda Beukes

                                                  Rolanda Beukes

                                                  RTT & EBW

                                                  0/14 en 0/15 Netbal

                                                    Ronelle Engelbrecht

                                                    Ronelle Engelbrecht

                                                    Wiskunde

                                                    0/16 Hokkie dogters

                                                      Sandra Britz

                                                      Sandra Britz

                                                      LW & NW

                                                      Noodhulp & Bloedskenk

                                                        Santie Botha

                                                        Santie Botha

                                                        Wiskunde

                                                          Sheriah Rose

                                                          Sheriah Rose

                                                          Engels & Afrikaans

                                                            Sonnika Stemmet

                                                            Sonnika Stemmet

                                                            Wiskunde & Wiskundige Geletterdheid

                                                              Tania van der Linde

                                                              Tania van der Linde

                                                              Afrikaans
                                                              1ste Netbal

                                                                Verster Eloff

                                                                Verster Eloff

                                                                TEGN & IGO
                                                                0/14 Rugby