Akademiese Personeel

Stephanus Potgieter

Stephanus Potgieter

Skoolhoof

Buitemuurs: Gholf

    Alewyn Vorster

    Alewyn Vorster

    Adjunkhoof & FW

    1ste Rugby

      Verster Eloff

      Verster Eloff

      TEGN & IGO

      0/14 Rugby

        Annalie Knoetze

        Annalie Knoetze

        RTT & BST

        1ste Hokkie dogters en Tennis

          Gerhard Pretorius

          Gerhard Pretorius

          FW & NW

          2de Rugby

            Andreas Schultz

            Andreas Schultz

            NW & FW, LO

            1ste Hokkie (S), Krieket en Dirigente

              Anene van Rensburg

              Anene van Rensburg

              Afrikaans & Engels

              0/17 en 0/18 Netbal,Tweekamp

                Annalie Swanepoel

                Annalie Swanepoel

                Afrikaans

                Lofspan, Kruispad, Redenaars

                  Ben Janse van Rensburg

                  Ben Janse van Rensburg

                  TEGN & IGO, HW

                  Atletiek en 0/16 Rugby

                    Beulah Smith

                    Beulah Smith

                    REK & EBW

                    Dirigente

                      Cyril Clarke

                      Cyril Clarke

                      Engels, Toneel & Drama

                       

                        Delene Nel

                        Delene Nel

                        Wiskunde

                         

                          DP Roets

                          DP Roets

                          EBW, Rugby 0/14

                           

                            Elmarie Niehaus

                            Elmarie Niehaus

                            Afrikaans

                            0/14 en 0/15 Netbal, Atletiek

                              Elzaan van Blerk

                              Elzaan van Blerk

                              Ontwerp, Hokkie

                               

                                Esmare Strauss

                                Esmare Strauss

                                LO

                                 

                                  Helena Ewert

                                  Helena Ewert

                                  Afrikaans

                                  Kruispad. Redenaars en Debat

                                    Inge Ferreira

                                    Inge Ferreira

                                    LW & WIG, WISK

                                    Swem en 0/16 Hokkie

                                      Izanna Roets

                                      Izanna Roets

                                      Engels, Netbal

                                       

                                        Johan Potgieter

                                        Johan Potgieter

                                        AARD & LO

                                        3de Rugby

                                          Liesel Stevens

                                          Liesel Stevens

                                          TOER & GEO

                                          0/14 Hokkie dogters, Atletiek

                                            Linza de Kock

                                            Linza de Kock

                                            IT & RTT

                                            Trompoppies

                                              Malem van Heerden

                                              Malem van Heerden

                                              Elektriese Tegnologie, Rugby

                                               

                                                Marita Kruger

                                                Marita Kruger

                                                SKEPPENDE KUNS

                                                 

                                                  Rolanda Beukes

                                                  Rolanda Beukes

                                                  RTT & EBW

                                                  0/14 en 0/15 Netbal

                                                    Ronel Engelbrecht

                                                    Ronel Engelbrecht

                                                    Wiskunde

                                                    0/16 Hokkie dogters

                                                      Sandra Britz

                                                      Sandra Britz

                                                      LW & NW

                                                      Noodhulp & Bloedskenk

                                                        Santie Botha

                                                        Santie Botha

                                                        Wiskunde

                                                         

                                                          Stephan Joubert

                                                          Stephan Joubert

                                                          MEG & GESK

                                                          1ste Krieket en 0/15 rugby

                                                            Tania van der Linde

                                                            Tania van der Linde

                                                            Afrikaans

                                                            1ste Netbal